Wszywka alkoholowa - cena zabiegu

Najczęściej wybierane
ikona tabletek esperalu z antybiotykiem
Wszywka+

850 zł1250 zł

  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleProfesjonalna kwalifikacja
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleImplantacja Disulfiramu zgodnie z masą ciała
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleSzwy rozpuszczalne
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleAntybiotyk (i.m.)
  • biały znak zaznaczenia na niebieskim tleDarmowa kontrola w razie konieczności

W przypadku gdy pacjent nie skorzysta z naszych usług (np. będzie pod wpływem alkoholu), konsultacja lekarska wynosi 200 zł. Jeżeli w ciągu 7 dni pacjent ponownie umówi się na wizytę, cena za zabieg wszycia Esperalu zostanie obniżona o 100 zł.

Wszywka alkoholowa - cena wynosi jedyne 850 zł. W przychodni Alkomedica oferujemy naszym pacjentom jeden konkretny rodzaj zaszycia alkoholowego: Wszywka +. Jest to bardzo bezpieczny oraz komfortowy rodzaj zabiegu. Obejmuje antybiotyk w zastrzyku oraz rozpuszczalne nici chirurgiczne. Gwarantujemy pacjentom odpowiednią ilość wszytych tabletek Esperal (Disulfiram), którą dobieramy indywidualnie do każdej osoby uzależnionej, biorąc pod uwagę jej wagę, wiek oraz stan zdrowia.

sekcja odzielająca nagłówki w postaci niebieskiej linii pulsu

Zaszycie alkoholowe polega na implantacji leku Disulfiram WZF w ciało osoby uzależnionej. Tabletki dla alkoholika są aplikowane pod powięź, w okolicy pośladka. Jest to najbardziej dyskretne miejsce do zaszycia alkoholowego. Cena Esperalu w przychodni Alkomedica zależy od wybranego rodzaju zabiegu.

Esperal Opole to idealny wybór dla osób, które cierpią na chorobę alkoholową, ponieważ lek wymusza abstynencję w terminie od 8 do 12 miesięcy. Jeżeli wszywka alkoholowa tanio i skutecznie to jest to, czego szukasz - zapraszamy do Alkomedici! W naszej przychodni możesz liczyć na indywidualne podejście, profesjonalizm lekarzy, oryginalny lek Esperal oraz 100% dyskrecję.

Zapraszamy!

popiersie mężczyzny odmawiającego alkoholu, który stoi na drewnianym blacie