Alkomedica Opole - wszywka alkoholowa

Nasza przychodnia powstała z myślą o osobach cierpiących na chorobę alkoholową. Od wielu lat pomagamy pacjentom w różnym stadium zaawansowania choroby, za pomocą skutecznej terapii - wszywka alkoholowa Opole.

Co zyskujesz wybierając gabinet Alkomedica Opole?

  • znak zaznaczenia Rozszerzamy sieć gabinetów leczenia uzależnień Alkomedica. Tym razem - miasto Opole! Zapraszamy pacjentów z całego województwa Opolskiego na szybkie, bezpieczne zabiegi zaszycia alkoholowego. Teraz nie musisz dojeżdżać na zabiegi do Wrocławia lub Katowic. Wszywka alkoholowa Opole od dzisiaj również w Twoim mieście!
  • znak zaznaczenia Po dokładnym wywiadzie medycznym lekarz decyduje o możliwości przeprowadzenia zabiegu wszycia Esperalu w Opolu. Zależy nam na skutecznym leczeniu oraz zdrowiu każdego pacjenta.
  • znak zaznaczenia W gabinecie Alkomedica pracują lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu zabiegów wszycia Esperalu. Wizyta w przychodni trwa zaledwie 20 minut, natomiast po zabiegu pacjent zachowuje abstynencję przez cały rok.
  • znak zaznaczenia Wybierając Alkomedica zyskujesz anonimowość, opiekę pozabiegową oraz gwarancję, że podczas zabiegu wszycia wszywki alkoholowej dostaniesz oryginalny lek Disulfiram w odpowiedniej ilości.
  • znak zaznaczenia Możliwość rejestracji oraz wykonania zabiegu przez 7 dni w tygodniu od godziny 8 do 22. Umówić się na wizytę można telefonicznie przez naszą infolinię lub mailowo za pośrednictwem formularza, dostępnego na stronie internetowej Alkomedica.
  • znak zaznaczenia Esperal Opole - w naszej przychodni każdy pacjent otrzymuje zaświadczenie o przeprowadzonym zabiegu zaszycia alkoholowego, a również ma wgląd do dokumentacji medycznej jeszcze przed implantacją leku.
Skontaktuj się z nami
Podłóżny gabinet Alkomedica w Opolu. Po prawej łóżko zabiegowe, po lewej biurko oraz szafka z medykamentami.